Будуємо лазню на дачі своїми руками

Декабрь 2, 2014 – 01:39

Баня на даче - одно из лучших мест для отдыха Баня на дачі - одне з кращих місць для отдихаБаня на дачі - справжня віддушина після важкого робочого дня.Також вона може бути альтернативою звичайного відпочинку на дачі з шашликом і прохолодними напоями.Але, крім того - це найкращий варіант привести себе в порядок і гарненько розслабитися.

 

Багато хто з нас використовують баню за різними випадками. Где и как построить баню на даче, какие материалы выбрать? Для когось - це традиція суботнього дня, для інших людей - привід зібрати компанію друзів і яскраво завершити складну тиждень.Але, незважаючи на позицію, баня на дачі - справжнє диво, і саме тому практично кожен дачник просто мріє про подібний споруді.

 

Побудувати лазню на дачі можна кількома способами - звернувшись до фахівців, що пропонують найрізноманітніші проекти, або ж самостійно, намагаючись заощадити і набити руку на новій справі.За великим рахунком, для досвідчених дачників, які своїми руками зводять веранди і тераси, споруджують альтанки і навіси, це не так вже й складно, але якщо ви беретеся за будівництво вперше, можуть виникнути і серйозні проблеми.Вирішити їх варто попередньо, вивчивши не тільки варіанти лазень, проекти та способи зведення, але також вивчивши основні етапи процесу будівництва.

 

Де і як побудувати лазню на дачі, які матеріали вибрати?

 

Вибираємо тип споруди під лазню

 

Залежно від регіону, вартості матеріалів, а також особистих вимог, необхідно вибрати основний матеріал будівництва.Це може бути цегла або дерево, як найпопулярніші з будівельних матеріалів.

 

Слід правильно розрахувати розміри і приблизний вага споруди, щоб не прогадати з місцем розташування і грунтами, а також вибрати матеріал під ландшафтний дизайн, адже зовнішній вигляд кожної дачної забудови означає дуже багато.

 

Важливі і характеристики бань з дерева або цегли, адже матеріали відрізняються якостями і властивостями, надійністю і довговічністю, зручністю використання.

 

Дуже часто буває так, що лазня будується на основі вже готового будинку, у якому просто виділяється приміщення під парилку і помивочной кімнату.Тоді справи йдуть набагато простіше. Але буває й так, що зведення відбувається з нуля, і тоді перед нами стоїть завдання вивчити абсолютно всі етапи будівництва - вибір ділянки, план споруди, загальний проект і кошторис, фундамент і вигонку стін, зовнішню і внутрішню обробку, інші роботи з облаштування та декору .


Источник: dachadecor.ru

Похожие страницы:

  1. Будівництво Альтанки на Дачі Своїми Руками
  2. Будівництво Ламаної Дахи Своїми Руками
  3. Будівництво Туалету на Дачі Своїми Руками
  4. Будівництво Веранди на Дачі Своїми Руками