Октябрь 26, 2014 – 08:04

Дерев'яні будинки користуються все більшою популярністю і затребуваністю. Однак якщо в якості будівельного матеріалу використовуються колоди, бруси, вимагають проведення додаткових оздоблювальних робіт, то доведеться проводити внутрішню обшивку приміщень, використовуючи пиломатеріал. Втім, організувати обшивку деревом можна і при зведенні будівлі з будь-якого будівельного матеріалу.


В якості обшивки може бути використана дошка та евродоска, вагонка і євровагонка, інші пиломатеріали. Їх кріплення здійснюється або за допомогою цвяхів, або саморізами. Через недоцільність просвердлювання незліченної кількості отворів для кріплення пиломатеріалів, набагато простіше організувати установку і кріплення спеціальних рейок, до яких буде простіше прибити дошки. Перетин рейок має бути в межах 50*30 мм Зміцнюються вони на однаковій відстані один від одного. Для однієї стіни цілком достатньо п'яти їх штук. Важливо пам'ятати, що рейки не повинні діставати до отвору вікна та двері 15-20см. Розетки і вимикачі повинні знаходитися поверх дерев'яної облицювання.

Якщо в приміщенні має місце батарея опалення, то облицювання припиняється, не доходячи 5-10 см до неї.

Створення інтер'єру з дерева дозволить відчути себе справжнім сільським жителем. Втім, швидше приваблює не перспектива створення не стереотипного інтер'єру, а можливість організувати ідеально корисний мікроклімат в ньому, адже дерев'яна оббивка природний і натуральний матеріал, який неймовірно позитивно позначиться на стані вашого здоров'я.

Похожие страницы:

  1. Будівництво недорогі будинки Своїми Руками
  2. Будівництво Побутовки Своїми Руками Відео
  3. Будівництво Ламаної Дахи Своїми Руками Відео
  4. Будівництво Веранди на Дачі Своїми Руками
  5. Будівництво Літньої Веранди Своїми Руками