Февраль 4, 2015 – 10:18
строительство дома из бруса  

Будівництво будинку з бруса своїми руками

 

Будівництво будинку з бруса - це мабуть найлегший спосіб побудувати будинок своїми руками.Ніяких особливих навичок для цього мати не потрібно і якщо Ви вмієте користуватися бензопилою (або електричної), то Вам це цілком під силу.

 

Ідеальним варіантом фундаменту для брусового будинку є монолітна плита.Але у зв'язку з великими витратами на її спорудження, монолітну плиту доцільно робити тільки на слабких грунтах.В інших випадках оптимальним буде мелкозаглубленний стрічковий фундамент.Також застосовується стовпчастий (свайний) фундамент, але особисто мені він не подобається, у зв'язку з необхідністю закривати простір між стовпами обсипанням або ще чим-небудь.

 

починається з підготовки матеріалу. По-перше брус потрібно зорієнтувати, т.е. визначити який стороною всередину будинку Ви будете його класти.Ідеально рівних брусів практично не буває. Якщо брус має горб в одній площині, то його потрібно класти опуклістю вгору, якщо в двох площинах - то вгору і назовні будинку.

 

Фундамент для дома из бруса По-друге, необхідно отстрогать сторону бруса, яка буде звернена всередину будинку.Брусовий будинок, як і будь-який інший побудований з дерева, буде давати усадку.Обшивати стіни відразу після будівництва не можна. Потрібно почекати як мінімум рік, а краще два.Якщо Ви збираєтеся ці роки жити в побудованому будинку, то я думаю Вам буде приємніше знаходитися всередині чистих і гладких стін.Ну а якщо, поки будинок дає усадку, Ви в ньому сидіти не будете, можна брус і не стругати.

 

І нарешті, по-третє, перед укладанням бруса в стопу я б все таки рекомендував обробити його антисептичними просоченнями.А перший ряд брусів можна обмазати відпрацюванням.

 

Фундамент робіть таким, щоб перший ряд бруса лежав на висоті не менше 0, 5 метрів від поверхні землі.Тобто Ви можете або побудувати опалубку до цієї позначки, або залити фундамент за рівнем грунту і викласти так званий «нуль» з.


Источник: stroyu-dom-sam.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво фундаменту будинку
Будівництво фундаменту будинку

Росія святкує день ВМФ і нарощує м'язи на зло «гордовитому сусідові» - KM.RU
У наступні десятиліття наш флот тільки нарощував свою міць, дозволивши молодий імперії воювати вже «обома руками» зі своїми суперниками.Пройшли три століття, а ..

Похожие страницы:

  1. Будівництво Лазні з зрубів Своїми Руками
  2. Будівництво Лазні з Бруса Своїми Руками
  3. Будівництво свинарників Своїми Руками
  4. Будівництво Гаража з Бруса Своїми Руками