Май 10, 2014 – 07:58

Ливневый водоотводСеред багатьох завдань, що виникають перед забудовниками в процесі робіт, досить частою є забезпечення інженерними комунікаціями, в тому числі і дренажем.

 

Зазвичай опалубку споруджують фахівці, але при невеликому дачному або не зовсім дачному будівництві при наявності часу і сил можна спорудити найпростішу опалубку своїми руками.

 

Конструкція найпростішого саморобного тимчасового будинку для дачі або тимчасового проживання при будівництві зі звичайних бетонних кілець для колодязів.

 
   
 • Альбон
 •  
 

Опалубка для фундамента своими руками Пристрій дренажу фундаменту - питання, яке багатьох вводить в замішання під час будівництва будинку, оскільки не кожен уявляє собі фронт цих робіт і технологію їх проведення.Я трохи розповім про це, не вдаючись у технічні нюанси.

 

Будівництво бюджетного дачного будинку своїми руками з собівартістю виготовлення менш 60000 рублів.

 
   
 

Тимчасовий будинок для дачі із залишків від машин: капотів, кришок багажника і стекол.

 
   
 • Ковбой
 •  
 

Як побудувати будинок з піддонів Своїми руками.

 
   
 

Самодельный дом из бетонных колецТимчасовий річний будинок можна виготовити зі старих дощок, шматків фанери, старої дерев'яної меблів ізоляції і старих автомобільних шин.

 
   
 

Конструкція 2-х кімнатного дачного будиночка з мансардою - каркасний, утеплений.Складається він з двох кімнат, передпокою і горища, теж пристосованого для житла.Житлова площа будинку - 27 м2 і мансарди - 18 м2.


Источник: www.freeseller.ru

Возможно, вам понравится:

Опалення приватного будинку своїми
Опалення приватного будинку своїми

Олександр Лукашенко - Глава 20 польоту Belarusi - Посольство Республіки Білорусь в Russie (прес-реліз)
У стабільних 2000-х в передвиборній програмі Олександра Лукашенка залишається незмінним один з головних пунктів - будівництво житла.Для порівняння, минулого року під .. Їх розконсервовують двічі: у 2006-му, щоб мерзнути на «полишаючи» і 2010-му - громити Будинок уряду.

Похожие страницы:

 1. Будівництво дачного будинку Своїми Руками Фото
 2. Будівництво каркасних Бані Своїми Руками Відео
 3. Будівництво Ламаної Дахи Своїми Руками Відео
 4. Будівництво Дахи Будинки Своїми Руками Відео
 5. Будівництво Побутовки Своїми Руками Відео