Технологія будівництва будинку з бруса

Февраль 5, 2015 – 10:20

Дом из бруса Ті, хто володіє заміським ділянкою, завжди зацікавлені в будівництві дерев'яних будинків.Побудувавши брусовий житловий будинок, ви отримаєте власний якісний будинок, який буде ще і комфортним.Сама технологія будівництва будинку з бруса досить проста, і взятися за цю справу може кожен, хто має досвід роботи з електропили або ж бензопилою.

 

Отже, розглянемо як виглядає технологія будівництва брусових Будинок Своїми руками

 

Брюс Лан

 

Виды бруса З цього і почнемо наше будівництво. Найголовніше на цьому етапі - це вибрати найбільш якісний матеріал.Що ми повинні про нього знати?

 

Дереву притаманні такі якості, як щільність і міцність, а це можна порівняти навіть з багатьма металами, тому досить суворі вимоги пред'являються дерев'яним конструкціям будинку.Стіни дерев'яного будинку повинні характеризуватися міцністю, тривалим терміном експлуатації, а також надійної звукоізоляцією.Крім того, дерев'яні стіни повинні забезпечувати прийнятну температуру в будинку.Однак у деревини є і свої недоліки, вона не стійка до спалахів, має осадову деформацію, яка може проявитися в перші кілька років.

 

Заготовка брусаХвойні породи деревини відповідають всім санітарно-гігієнічним вимогам, з цієї самої причини стіни, побудовані з цього матеріалу, будуть служити довго.Хвойні породи стійкі до гниття і розтріскування, також вони дуже легкі та міцні.Првільно вибір бруса і грамотна технологія будівництва з бруса - це запорука гарного будинку, таким чином, слід придбати щільну і зносостійку деревину.

 

Існує два види бруса - профільований і цілісний. Розглянемо їх основні плюси і мінуси.


Источник: www.it-nv.ru

Возможно, вам понравится:

Опалення приватного будинку своїми
Опалення приватного будинку своїми

Інтерв'ю - Віктор Кислий, засновник і гендиректор Wargaming - Відомості
Вона працювала по електронній пошті - це була шахова партія на світовій карті: я робив свій хід своїми солдатиками, це автоматом запаковує, приєднувалося до електронної пошти відсилалося на сервер.Сервер розпаковував ..

Будинок, де дарують життя - Ваш Іркутськ
Тоді в Іркутській staraniâmi відомі повертається, професор медицини Михайло Сергійович Малиновського з'явилася перша, більше деревини, Пологовий будинок.У 1962 році .. Будівництво чинного корпусу перинатального центру почалося в січні 2011 року...

Похожие страницы:

  1. Будівництво каркасних будинків 5Х5 Своїми Руками
  2. Будівництво Дерев'яного Туалету Своїми Руками
  3. Будівництво каркасних Веранди Своїми Руками
  4. Будівництво Веранди до Будинку Своїми Руками
  5. Будівництво Дерев'яною Веранди Своїми Руками