Будуємо каркасний будинок своїми руками «Каркасні будинки

Декабрь 20, 2014 – 05:38
построить каркасный дом своими руками не так уж и сложно  

Навіщо будувати свій каркасний будинок своїми руками?

 

Причин, власне, дві:

 
   
 1. Бажання заощадити на вартості роботи з будівництва будинку.
 2.  
 3. Розуміння, що вкрай мало знайдеться будівельних компаній, які побудують будинок «як для себе»
 4.  
 

Автор статті спілкувався в Канаді з російським емігрантом, власником будівельної фірми.За його словами, для канадського заміського жителя, особисто брати участь у будівництві власного будинку - абсолютно в порядку речей.Дуже поширена така схема: сім'я наймає свого роду «відповідального консультанта», який керує будівництвом і контролює всі етапи виконуваних робіт. проект — основа строительства Безпосередньо всі будівельні операції виконують при цьому самі майбутні домовласники.

 

І справа тут не тільки в економії коштів на будівельну бригаду.

 

В Канаді, на відміну, наприклад від США, люди живуть більш осілим життям, і будуючи будинок для своєї родини, вже на етапі будівництва намагаються передати своєму майбутньому будинку частинку своєї душі, свого «сімейного духу ».

 

Звичайно, багато в чому така популярність будівництва каркасного будинку своїми руками стала можлива із за відпрацьованою багатьма десятиліттями будівельної технології.

 

В Росії, як і в багатьох суміжних країнах, складно знайти будівельну компанію, яка займається будівництвом каркасних будинків хоча-б років 50, у якої багатий будівельний досвід і значний список побудованих каркасних будинків.

 

Частково, у вирішенні питання пошуку якісних будівельників може допомогти цей сайт, за рахунок того, що тут можна побачити процес будівництва будинку тієї чи іншої будівельної фірмою і дізнатися ціну, яка була за нього заплачено.

 

Якщо ж ви прийняли рішення будувати собі каркасний будинок своїми руками, то ось, що може вам знадобиться в цій захоплюючій справі:

 

По перше проектування.

 

, цей крок може osuŝestvit самостійно (потрібна наявність sootvetstvennoj підготовки та володіння arhitekturnimi programmami) або придбати PROFESSIONAL.Зараз чимало як спецалізованих програм, так і архітекторів-фрілансерів, так що на цьому етапі особливих проблем зазвичай не виникає.

 

Для проектування найбільш часто користуються такими програмами:

 

ArchiCAD  
Google SketchUp (Дуже популярна безкоштовна програма)  
План 3D
 
AutodeskAutoCad  
Arcon

 

Voobŝe, крок proektrovaniâ будинок вимагає до себе увагу всіх членів сім'ї, то, що жити в будинку Усім і Переробляти проект стадії будівництва або мотузки після його одноголосно і автомобільним транспортом.Простіше ще до початку будівництва постаратися врахувати побажання всіх домочадців і постаратися зробити майбутній будинок максимально зручним для всіх.


Источник: www.karkas.pro

Возможно, вам понравится:

Переваги каркасних будинків
Переваги каркасних будинків

The Sims 4 дозволить вам зруйнувати вечірку напару з ненормальною старою.. - PlayGround.ru
Замість того, щоб бути простими запрограмованими болванками, якими ви керуєте, ваші Сіми тепер живуть: відтепер ви диктуєте створінням зі своїми власними почуттями.Якщо в один .. Багато в чому редактор будівництва в «The sims 4» був поліпшений приблизно так само, як і CAS.Так само ..

"Водоймище" своїми руками: як самостійно спорудити басейн на дачі - РІА НОВИНИ - Нерухомість
Будівництво басейну "під ключ" більшості дачників здається позамежним задоволенням... Як пояснюють в компанії "Марко-Пул", базові комплекти включають в себе металевий каркас, плівку ПВХ, систему фільтрації на основі кварцового піску і сходи...

Похожие страницы:

 1. Будівництво Канадського Будинки Своїми Руками
 2. Будівництво Кам'яного Будинки Своїми Руками
 3. Будівництво Приватного Будинки Своїми Руками Фото
 4. Будівництво Каркасного Гаража Своїми Руками
 5. Будівництво Каркасного Гаража Своїми Руками Відео