Август 6, 2017 – 11:40

Дизайн інтер'єру їдальні залежить від смакових уподобань господарів. Якщо їдальня поєднана з кухнею або кімнатою, то в цьому випадку її стиль повинен гармоніювати з іншими деталями оформлення, а кордони зон позначені чітко. Кухня-їдальня являє собою багатофункціональне приміщення, розмежований з використанням різних дизайнерських прийомів на робочу і обідню зону. Наприклад, арочний отвір може не тільки відокремлювати зони один від одного, але і візуально розширювати простір.

Оригинальный свитч купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день

Іншими способами розмежування є натяжні стелі на кухню, перегородки і розсувні двері, сходи. В оформленні їдальні можна використовувати матеріали різних кольорів і фактур. Це не тільки естетично і зручно, але і практично. Для робочої зони, де готується і необхідно часто здійснювати прибирання, ідеальним варіантом стане лінолеум, плитка, шпалери, що миються. Обідню зону декорують, використовуючи текстильні шпалери і килимове покриття.

У багатьох просторих квартирах і будинках їдальня розташовується в вітальні. Основною перевагою подібної планування є те, що після обіду з'являється можливість відразу перейти в зону відпочинку і продовжити спілкування за чашкою чаю. Оскільки функції цих зон схожі, чіткої межі між ними немає, і позначається вона, як правило, меблями або розсувними перегородками. Оформити таку вітальню-їдальню можна за допомогою натяжних дворівневих стель, оригінального оздоблення стін, зручних м'яких меблях і домашнього кінотеатру.

Похожие страницы:

  1. ​Вибір стабілізатора напруги для будинку
  2. ​Секрети ремонту. Як поміняти батареї опалення
  3. Міжкімнатні двері купе своїми руками
  4. Рідка гума для гідроізоляції своїми руками
  5. ​Автономні системи опалення