Февраль 28, 2017 – 19:16В принципі, можна використовувати будь-який вид застосовується для зовнішньої обробки. Найпопулярнішими є такі види як:

Вініловий - проводиться з ПВХ, легко монтується, великий вибір текстури та малюнків, недорогий і з високими експлуатаційними характеристиками.
Дерев'яний - виготовлений з пресованої переробленої деревини.
Металевий - в основному використовується для обробки балконів і лоджій, де є необхідність утеплення стін.

вініловий сайдинг

Найпопулярніший вид, що пояснюється невисокою ціною і хорошими характеристиками. Він не вигоряє на сонці, тому придатний для використання в приміщеннях, де багато сонячного світла. Чи не вимогливий у догляді, при забрудненні досить протерти вологою ганчіркою.

Має високі показники тепло і звукоізоляції, стійкий до вологості, що дає можливість використовувати його при обробці ванних кімнат і санвузла. Мінусом є його боязнь високої температури, від якої він може деформуватися.

 

Оригинальный и необыкновенный дизайн интерьера в Киеве можно на странице https://xox.kiev.ua/dizajn-intereru-v-kievi.html заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день и с гарантированным качеством исполнения.

 
В якості альтернативи вінілового, є акриловий сайдинг, характеристики якого трохи краще. Він більш стійкий до високої температури і впливу хімічно активних речовин. Однак варто такий вид буде дорожче.

дерев'яний сайдинг

При виготовленні дерев'яних панелей використовується шпон м'яких і твердих порід деревини, який за допомогою клею і під тиском в спеціальній печі наноситься на основну панель. Так само є сайдинг і з натурального дерева, проте через його високу ціну великою популярністю такий вид не користується. Виробляється в двох варіантах:

блок хаус;
фальш брус.

На додаток до високої ціни, є ще кілька недоліків, таких як: необхідність регулярного догляду та оновлення захисного покриття.

Похожие страницы:

  1. Який будівельний степлер краще вибрати
  2. Вибираємо меблі для ванної кімнати
  3. Який матеріал вибрати для забору
  4. Рідка гума для гідроізоляції своїми руками
  5. Будівництво Веранди на Дачі Своїми Руками