Стовпчастий фундамент своїми руками: бюджетний варіант + розбираємо варіант «на віки»

Январь 14, 2015 – 08:57

Столбчатый фундамент своими руками: бюджетный вариант + разбираем вариант «на века»Довговічний і недорогий стовпчастий фундамент зазвичай будується під будівлями, стіни яких можна назвати полегшеними - а це дерев'яні та щитові лазні, каркасні і виконані з піноблоків.Але буває, що нульовий рівень такого типу закладається і під важкою цегляної лазнею - коли потрібно глибоке закладення і стрічковий фундамент в такому випадку може розорити.Адже стовпчасті обходяться мінімум в півтора рази дешевше останнього варіанту, ніж, власне, і хороші.

 

Для зазвичай легкого і невеликий лазні масивні стрічкові фундаменти нерідко те саме непотрібної розкоші - а ось стовпчастий підходить для такого будівництва значно більше: і за ціною, і за міцністю.Так, традиціоналізм пристрій stolbchatogo опорна плита присутність predpolagaet оману - але немає Powered parnaya як різні nuzhdaetsya немає.

 

Якщо будувати стовпчастий фундамент своїми руками, то насамперед необхідно зробити його точний розрахунок.Для чого необхідно обчислити масу лазні, а тут важливо враховувати і її снігове навантаження - в Московській області це приблизно 100 кг на кожен квадратний метр площі. Виды столбчатого фундамента Як і вага внутрішнього наповнення лазні: меблів, печі і людей - що це ще 100 кг на той же метр.

 

До слова, якщо важко обчислити несучу здатність грунту на певній місцевості, тоді краще виходити з такого розрахунку: 0, 5-0, 6 кг на см2.По суті, саме такі параметри у торфовища або старого осушеного болота.У всіх інших випадках - справи набагато краще.

 

Найпростіший спосіб - взяти бур діаметром в 25 см і просвердлити їм у грунті невеликі ями - 15-20 см.Це буде основою для виготовлення нижньої частини стовпів. Вона обов'язково армується дрібною сіткою і засипається пескобетоном 200-й маркою.

 

У центральній частині ями потрібно вставити кілька прутків арматури так, щоб вони виглядали з ями не більше, ніж на 10 см.Це можуть бути старі і непотрібні шматки труб, залізяки і уламки.

 

А щоб цементне молочко не вбирає в грунт, допоможуть шматки руберойду або навіть звичайні поліетиленові пакети.


Источник: stroy-banya.com

Возможно, вам понравится:

Як залити стовпчастий фундамент
Як залити стовпчастий фундамент
столбчато стрічковий фундамент
столбчато стрічковий фундамент

В Абакані пройде хресний хід - НІА Хакасія
І ось при будівництві собору, коли копали рови для фундаменту відкриті і ізнесени були нетлінні мощі Преподобного, і всі побачили, що не лише тіло, а й одягу на ньому були неушкоджені, хоча кругом труни дійсно стояла вода.

Щоб відродився світ і померла війна - Медіа компанія "Час"
На .. Роган тісному дендропарк університету.В. В. Докучаєва. Місце будівництва дерев'яного храму Архангела Михайла напередодні, 18 липня, освятив митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій...


Похожие страницы:

  1. Будівництво дачного будинку Своїми Руками Відео
  2. Будівництво монолітного фундаменту Своїми Руками
  3. Будівництво стрічкового фундаменту Своїми Руками
  4. Будівництво стрічкового фундаменту Своїми Руками Відео
  5. Будівництво стовпчастого фундаменту Своїми Руками