Двосхилий дах з нуля: будуємо самі

Декабрь 19, 2014 – 05:23

двускатная крышаДвосхилі дахи набирають останнім часом все більшої популярності в будівництві.

 

Дана стаття розповість про те, що таке двосхилий дах - конструкція і зведення, а також - які матеріали та інструменти використовуються при її будівництві.

 

Пристрій двосхилого даху представляє собою дві розташовані під кутом один до одного поверхні, що спираються на перебувають на одній і тій же висоті несучі стіни.У верхній частині скатів розташований коник, а з боків розташовані перехідні в стіну фронтони.

 

Дах двосхилий досить часто зводиться при будівництві таких будинків, як котеджі, дачі, заміські будинки та інші будівлі з невеликою кількістю поверхів.

 

Їх обладнання та покриття покрівельними матеріалами є досить простою процедурою, яку цілком можна виконати самостійно.

 

Довжина і ширина скатів подібної дахи можуть бути самими різними, це залежить виключно від проекту, за яким будується будинок. двускатная крыша своими рукамиТочно так же, практично будь-якими можуть бути кути нахилу даху і довжина покрівельних звисів.

 

Дуже поширений каркас двосхилим даху, що представляє собою складну конструкцію за рахунок розміщення на ній мансарди, оскільки в даному випадку проводиться зведення між собою чотирьох площин, складових дах.

 

Це дозволяє облаштувати під дахом просторе житлове або горищне приміщення, що вимагає додаткової герметичності і надійності.

 

Монтаж двосхилим даху складається з декількох етапів:

 
   
 • Установка несучих балок;
 •  
 • Зведення обрешеток;
 •  
 • Монтаж матеріалу, з якого виконана покрівля.
 •  
 

двускатная крыша конструкция В якості збірки основного матеріалу в системних ферм використовуються пучки дерева і заліза.Крокви являють собою несучу систему даху, а система крокв - це закріплений на покритті каркас, в якому проводиться установка утеплення.

 

Дуже важливий правильний розрахунок даху двосхилим саме при будівництві кроквяної системи, оскільки від грамотної установки крокв залежить як зовнішній вигляд вийшла в результаті даху, так і її надійність, тому ні в якому разі не варто намагатися заощадити на будь-яких матеріалах або виконати роботу недобросовісно.

 

Дуже важливо правильно підібрати крокви. Вони повинні бути виготовлені з рівною деревини прямокутного перерізу, що не має жодних ознак тріщин або гниття.Найбільш підходящим матеріалом є сосна, що володіє високою міцністю і стійкістю до зовнішніх впливів.

 

Важливо: ні за яких умов не слід виготовляти крокви з перекрученої деревини, це може призвести до виникнення нерівностей даху.


Источник: krovlyakryshi.ru

Возможно, вам понравится:

Дах приватного будинку своїми руками
Дах приватного будинку своїми руками

Коментарі Альвареса і Лари після бою - AllBoxing.Ru
Ну буде реванш, Лара знову без ризику і на велосипеді переможе з невеликим, але переконливим перевагою, а перемогу знову віддадуть тупому, як валянок, Канело, грізно Розрізати своїми ударами повітря і обробляє блок суперника.Кому, крім Лари і його ЧСВ ...

Я збираюся в магазин за пісок і бруд - Mail.Ru
Організатори на чолі з Ûriem Selifonovym (kotoryj Я не пройти повз šturmovat бездоріжжі, час від часу) postroili процесу Таким чином, технічний директор компанії poučastvovat в Trophy Boutique може дуже бюджету.Треба мати тільки намет, будь ..

Похожие страницы:

 1. Будівництво односхилий дах Своїми Руками Фото
 2. Будівництво Мансардним Дахи Своїми Руками Відео
 3. Будівництво двосхилим дахом Своїми Руками
 4. Будівництво односхилий дах Своїми Руками Відео
 5. Будівництво двосхилим дахом Своїми Руками Фото