Каркасний будинок: технологія будівництва

Март 19, 2015 – 13:59

Строим каркасный дом! Ця стаття розрахована на людей, які хочуть побудувати каркасний будинок своїми руками.У ній докладно викладено: як почати будівництво каркасного будинку, які матеріали знадобляться при цьому, як встановлюються вертикальні стійки і горизонтальні обв'язки каркаса.Крім того, в ній викладені моменти, які допоможуть побудувати каркас швидко, просто і при цьому заощадити матеріали і засоби.

 

Заміський будівництв стає все більш популярним через нескладної технологій.Адже це і чисте повітря, і краса навколишньої природи, і відсутність міського шуму, і можливість облаштувати прилеглу територію за своїм смаком.Та й жити у власному будинку сьогодні і престижно, і комфортно. Але ми також повинні розглянути не тільки заміське будівництво, а й будівництво в межах міста, адже свій приватний будинок стає все більш і більш популярнішим.Давайте вирішимо питання, як же побудувати каркасний будинок.

 

Элементы двутавровой балки Отже, ви вирішили будувати будинок? З яких матеріалів? З дере-ва? Це правильний вибір.Будівництво дерев'яних будинків користується величезною популярністю в усьому світі, оскільки дерево - кращий конструкційний матеріал в плані практичності, комфорту і простоти обробки.У всі часи деревина була і буде відмінним матеріалом для будівництва, самим затребуваним і найбільш екологічно чистим.Широкий вибір вже готових моделей дерев'яних будинків дозволяє кожному знайти собі будинок і до душі, і по кишені.

 

Каркасно-панельний метод будівництва

 
   
 • Елементи каркаса,
 •  
 • утепли-тель,
 •  
 • розводку і т.м.
 •  
 

Компьютерная визуализация будущего помещения мансарды Елементи dvutavrovoj балки:

 

1

 

Як скелет є основою тіла людини, так і дерев'яний каркас формує силову схему майбутнього будинку.Це стосується в першу чергу зовнішніх і внутрішніх (міжкімнатних) стін, а також покрівельної частини споруди.


Кондиционер Купить в украине недорого Купить кондиционер недорого.

Источник: www.lobzikov.ru

Похожие страницы:

 1. Будівництво дачного будинку Своїми Руками Фото
 2. Будівництво Руської Бані Своїми Руками Відео
 3. Будівництво Лазні Своїми Руками Фотозвіти
 4. Будівництво каркасних Бані Своїми Руками Відео
 5. Будівництво Побутовки Своїми Руками Фотозвіт